Rodoma 1–16 iš 63

Pagal kiekį pakuotėje

Pagal Ilgį, mm

Pagal svorį, g

Filtruoti pagal kainą

Narval

Rodoma 1–16 iš 63

Narval Fishing komanda daro viską, kad produktai teiktų maksimalų komfortą ir malonumą mūsų klientams.

Bet kurio prekės ženklo kūrimas visada prasideda nuo to, kad rinkoje trūksta kažko ypatingo, labai reikalingo. Tai paskata, motyvas kurti. Turėdami patirties, žmonės į daugelį dalykų turi savo požiūrį. Žvejybos pasaulis nėra išimtis.

Prekės ženklo ideologija remiasi „trofėjiniu“ požiūriu į plėšrūnų gaudymą. Siūlome Jums produktus, kurie padės sugauti trofėjines žuvis. Didelė, sveika, stipri žuvis.

Speciali medžiaga, elastinga ir labai tvirta visuose masaluose. Nėra jokių pašalinių priedų, mažinančių stiprumą, pavyzdžiui, druskos. Tvirtumas ir atsparumas mechaniniams pažeidimams derinami su masalų minkštumu ir elastingumu. Tai yra tai, ko jums reikia norint tiesiog žvejoti ir nesijaudinti.

Prisitaikymas prie įprastų jig žvejybos stilių. „Artikuliuoti“ įtaisai su dvigubais arba ofsetiniais kabliukais, čeburaškos su dideliu kabliu – visa tai būdinga mūsų tradicinėms trofėjinių žuvų gaudymo technikoms. Visa tai yra Narval minkšti masalai.

Argument – pirmoji spiningų serija „Narval“ prekės ženklo asortimente. Šios meškerės buvo sukurtos padedant žvejybos ekspertams ir yra skirtos gėlavandeniams plėšrūnams gaudyti. „Argument“ serijos ruošiniai yra pagaminti iš „Toray HMC“ grafito ir greitos akcijos. Jie išsiskiria dideliu jautrumu, yra labai patvarūs, pakankamai galingi ir gerai subalansuoti. Juose sumontuoti „Sea-Guide“ žiedeliai. „Narval Argument“ spiningai gali būti rekomenduojami tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems meškeriotojams.

River Dance yra nauja spiningo meškerių serija iš prekės ženklo Narval Fishing. Serija pradedama 11  modelių, kurių kiekvienas buvo išbandytas daugybe bandymų žvejyboje ir varžybose. „River Dance“ serijos blankai gaminami iš japonų koncerno „Toray“ medžiagų T40 ir T30 derinio.