Rodoma 1–16 iš 90

Maros Mix

Rodoma 1–16 iš 90

2022 m. Vengrijoje konkurencinė žvejyba toliau populiarėjo ir sėkmingai augo. Maros gamintojas didžiuojasi daugybe tarptautinių titulų, prie kurių iškovojimo prisidėjo “Team Maros” dalyviai. Komanda laimėjo kelis komandų nacionalinius čempionatus. Maros-WalterLand komanda yra Vengrijos method feeder klubų komandų čempionė! Péteris Bakó apgynė asmeninio ir komandinio pasaulio čempiono titulą!

“Maros-Mix” produktai ne tik gali padėti jums tapti sėkmingu žveju, bet ir daug lengviau gaudyti žuvis!

ECO jaukų linija yra bene populiariausia tarp rinkoje esančių Maros jaukų. Granulių derinimo technologija dar labiau padidino šių mišinių efektyvumą.

MAROS Feeder Extra – ši produktų linija buvo sukurta feeder žūklei. Mišiniai turi pakankamas surišimo savybes, kad juos būtų galima užmesti tiksliai ir efektyviai į žūklės tašką. Greitai pradedantys veikti, kai tik pasiekia dugną, pritraukdami žuvis į jaukinimo tašką. Stiprus skonis ir kvapas duos nuostabių rezultatų net esant aukštam slėgiui (karštomis dienomis). Tokį efektyvumą lemia gamybos procese naudojamos didesnės priedų dozės.

Maros Feeder XXL produktų linija Maros įmonės asortimente yra ilgametės patirties darbo vaisius. Visi naudojami elementai yra atrinktos, pirmos klasės žaliavos. Specialia technologija konkurencijos tikslais pagamintas mišinys. Daugybė nacionalinių čempionų titulų, medalių yra šių jaukų dėka. Įmonės konkurentai šias medžiagas išbandė treniruočių ir varžybų sąlygomis beveik visose Europos šalyse, o ši patirtis buvo pagrindas tolimesniems tobulinimams. Idealus, vienodas aliejinių sėklų skrudinimas ir tobulo skonio efekto sukūrimas labai prisideda prie sėkmės. XXL asortimente galite rasti puikų konkurencinį mišinį visiems vandens tipams, žuvų rūšims ir vandens temperatūrai. Priklausomai nuo sąlygų, šios pašarinės žaliavos gali būti efektyviai naudojamos plūdinei, method ir feeder žūklėms.

Vafteriai karpinių žuvų žūklei. Šiuolaikiškiausi lengvi karpiniai masalai, kurie yra lengvesni už vandenį, tačiau pritvirtinti prie plauko sistemos nepakelia net mažiausio kabliuko ir „plaukioja“ ant dugno.