Rodoma 1–16 iš 24

Intech

Rodoma 1–16 iš 24

Intech yra žūklės prekių prekinis ženklas, kurį 2016 m. kovo 2 d. įkūrė profesionalūs žvejai, siekiantys naudoti aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą. Komanda pradėjo savo gamybą, kur kiekvieno gaminio kūrimas prasideda nuo idėjos, dizaino sprendimų, žaliavų jo paruošimui pasirinkimo ir baigiasi galutinio produkto pakavimu. TM Intech produktai yra gaminių kokybės garantija!

► Kiekviename gamybos etape dalyvauja aukštos kvalifikacijos pramonės specialistai.

► Gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės sertifikuotos žaliavos.

► Visoms naujoms prekės asortimento prekėms atliekami bandymai, įskaitant ir realiomis žvejybos sąlygomis išbandymus, ir tik po šimtų sėkmingai išlaikytų testų naujovė pradedama gaminti.

►Kokybiško produkto sukūrimas reikalauja ypatingo tikslumo ir kruopštumo, kiekvienas gamybos etapas yra atskirtas į vieną ciklą, kuris pereina 3 kokybės kontrolės etapus.

Dėl atsakingo ir visapusiško požiūrio, pasaulinėje rinkoje pasirodė žvejybai skirti produktai su prekiniu ženklu „Intech“, užimantys lyderio pozicijas pagal kainos ir kokybės santykį ir sulaukę teigiamų atsiliepimų bei aukštų žvejų įvertinimų. Kiekvienais metais Intech produktų pripažinimas ir gerbėjų skaičius auga eksponentiškai. Jau šiandien Intech produktai yra plačiai atstovaujami Europos ir NVS šalių rinkose. Galime drąsiai teigti, kad gaminį renkasi tie, kurie nori žvejoti kokybiškais reikmenimis, nepermokėdami už didelį vardą. „Intech“ gaminių asortimentą sudaro daugiau nei 100 prekių. 2020 m. „Tournament“ serija buvo pradėta su prekės ženklu „Intech“. Tournament – tai aukščiausios kokybės produktų serija žvejybai. Tournament serijos idėja – sukurti aukščiausios kokybės gaminius, leidžiančius pasiekti maksimalių rezultatų, visapusiškai tenkinančius žvejo poreikius ir jo žvejybos sąlygas. Kiekvienas gaminys, nesvarbu, ar tai valas, kabliukas ar tvirtinimo detalė, kuriama ypač kruopščiai, atsižvelgiant į naujas tendencijas ir žvejų poreikius.