Rodoma 1–16 iš 36

Pagal Ilgį, mm

Pagal svorį, g

Filtruoti pagal kainą

Frapp

Rodoma 1–16 iš 36

„Pagaminti geriausius silikoninius masalus skirtingoms situacijoms“ – tokia yra „Frapp“ prekės ženklo idėja. Idėja yra ambicinga, be jokios abejonės.

Ir, kaip žinote, gera idėja gali pakeisti pasaulį. Įskaitant daugeliui pažįstamą žvejybos pasaulį.

Koks turėtų būti masalas įvairioms sąlygoms, kas geriau veikia upėse srovėje, o kas – stovinčiame ežerų ir telkinių vandenyje? Koks tam tikros geometrijos masalų dydžių diapazonas bus optimalus? Kaip forma ir dydis dera su naudojama įranga? Kokia spalvų paletė turėtų būti, kad atitiktų žūklės sąlygas?

Atsakymus į šiuos klausimus žino tie, kurie sukūrė FRAPP modelių gamą: MIDA specialistai ir aukščiausio lygio sportininkas Andrejus Pitercovas, kuris tiesiogiai dalyvavo kuriant ir testuojant masalus: modelių gamos kūrime ir galutiniame FRAPP masalų derinime.

Įtikinama pergalė PAL 2020 finale kartu su Dmitrijumi Elisejevu buvo iškovota naudojant didelius dviejų modelių masalus: Funky Shad 6.9″ ir Geko 6.9″. Pasak Andrejaus Pitercovo, būtent sugebėjimas nustebinti žuvį, pasiūlyti jai ką nors naujo, tapo vienu pagrindinių komandos sėkmės komponentų.

Treji metai – tiek daug laiko buvo praleista tobulinant ir išsamiai tiriant naujų gaminių modelių asortimentą. Rezultatas – prekės ženklas FRAPP. Į 2021 metų vasaros sezonas pradedamas su pirmosiomis keturiomis apgalvotomis, moderniomis ir technologinėmis masalų serijomis.

Silikoniniai masalai Frapp:

„Dotty Dart“ yra 2023 m. naujiena! Aukštos kokybės Slug tipo masalas su būdinga V formos „nežaidžiančia“ uodega. Puikus sprendimas žvejybai viduriniame vandens sluoksnyje – ypač lydekas ir starkius. Darbinis variantas lydekų žūklei be svorio su dideliu ofsetiniu kabliu. Du dydžiai: 7,5 ir 8,5 colio.

Razzle yra 2023 metų naujiena! Universalūs, triukšmingi, mobilūs, talpūs ir tuo pačiu lengvi masalai. Puikiai tinka tiek naudojant galvakablį, tiek laisvai – šarnyrinei jungčiai su čeburaška. Trys dydžiai: 4,3, 5 ir 6,5 colio.

„Tricky Tail“ yra 2023 m. naujiena! Masalai, skirti gaudyti trofėjines žuvis. Forma – „ungurys“. Originali uodega, kuri sukuria galingą vibraciją skirtingu pravedimo greičiu. Didelis, trikampio formos skerspjūvio korpusas. Patikimas, patvarus silikonas. Du dydžiai: 8 ir 10 colių.

Geko yra vidutinių proporcijų vibrotail masalas su būdingu „žvynuotu“ paviršiumi. Geriausiai atskleidžiantis savo savybes lėtu pravedimu. “Užsikuria” ir stabiliai dirba minimaliu greičiu. Geriausias pasirinkimas stovinčio vandens žvejybai. „Kulnas“ yra apvalios, lašo formos. Serijoje yra šeši dydžiai: 3, 4, 4,5, 5, 6,9 ir 10 colių.

Flint – universalus, vidutinio ir didelio dydžio modelis su gana tūriningu korpusu ir originaliu kapotos formos „kulnu“, ilgėjančiu iš viršaus į apačią. Puikiai veikia su paprastu Jig galvakabliu. Korpuso forma yra segmentuota, sukuria pastebimą turbulenciją pravedimo metu. Trys dydžiai: 4, 5 ir 6 colių.

Funky Shad yra universaliausias modelis pagal pritaikymą. Kulnas platesnis nei Fint. Puikiai veikia tiek stovinčiame vandenyje, tiek srovėje. Šeši dydžiai: 3,5, 4, 4,5, 5, 6,9 ir 9 colių.

Hustle Minnow yra vibrotail tipo masalas su mažu kulnu. Šiandien „mažiausias“ iš serijinių modelių, maksimaliai pritaikytas žvejybai greitoje srovėje, taip pat ir su dideliu apkrovimu. Puikio užmatimo savybės! Puikiai tinka „tempo“ žvejybai. Du dydžiai: 4 ir 4,5 colio.

Funky Grub yra didelis 10 colių ilgio masalas su plačia uodega, kuris žaidžia net ir lėčiausiu pravedimu. Masalas buvo sukurtas gaudyti didelius plėšrūnus, pirmiausia lydekas, su galimybe lėčiausiai ir subtiliausiai pravesti masalą.

Spalvų paletė kruopščiai parinkta, kad geriausiai atitiktų žūklės sąlygų poreikius: ryškios „rūgštinės“ spalvos, tamsūs prislopinti tonai, natūralūs ir ypatingi deriniai su provokuojančiu, ryškiu „kulnu“. Įvairių spalvų FRAPP masalai, būdami vienoje dėžėje tarpusavyje nesidažo.

Į medžiagos sudėtį buvo įtrauktas originalus atraktantas, turintis ryškų aromatą.

FRAPP Vib:

Medžiaga – kokybiška, atspari plėšrūno dantims ABS – plastikas. Svarelis fiksuotas, be triukšmo kapsulių. Masalai tylūs.

Jiggle 95: 30 g standartinė versija ir 40 g HV (sunkioji versija), skirta giliems vandenims ir srovei. Tyli vibracija, grakštus, iš šonų išlygintas kūnas su tvarkingu peleku nugaroje.

Whiphead 75 yra mažiausias modelis: ilgis 75 mm, svoris 18 g.

Whiphead 85 – virpesiai vidutinio, masals universalaus dydžio. Ilgis 85 mm, svoris 24 g.

Whiphead 130 Slim yra didžiausias masalas. Ilgis – 130 mm, svoris – 42 g.